Afyon Tabela Firmaları

Afyon Totem Yapımı

Afyon Totem İmalatı

Totem türü tabelalarımız, çeşitli şirketlerin reklamlarını yapmak amacı ile daha çok tercih ederek kullandığımız ürün türlerimizden biridir. Afyon totem tabelalarımız, daha çok dikdörtgen şeklindedir ve bir direğin üzerine oturtulmuş biçimde özellikle uzak mesafelerden müşterilerin dikkatini çekmek amacı ile oluşturulur. Afyon totem türü tabelalar, şirketimiz tarafından yalnızca bir direğin üzerine oturtulmuş şekilde tarafınıza sunulmaz. Uzun ve silindir şeklinde bir direğin üzerine oturtulmuş şekilde üretiminin amacı daha uzaktan fark edilmesi olsa da, yeni nesil ürünlerimizde direk kullanımı olmadan da üretim sağlamaktayız. Direk kullanmadan üretimini sağladığımız totem tabelalar, daha çok panel şeklinde olmaktadır. Panelin en üst kısmına şirketinizin ismini büyük bir kaset halinde, panelin alt kısmına da ürün çeşitlerinizi marka isminizin yazdığı kasede göre daha küçük kasetler halinde yazmaktayız. Böylece hangi ürünleri ürettiğiniz ya da hangi ürünlerin satışı ilgilendiğiniz bilgileri de müşteri potansiyelinize de yansıtılmış olmaktadır.

Afyon Totem Reklamlarımız

Totem reklamı ürünleri, şirketimiz tarafından firmalarının reklamlarını yaptırmak amacı ile bizimle iletişim sağlayacak olan tüm müşterilerimiz için sağlanmaktadır. Bu tür tabelaları yapış amacımız, iş yerlerin bilinirliğini ve tanınırlığını arttırmaktır. Totem tabelaları boş ve geniş arazilere ve yol kenarlarına yerleştirilmektedir. Reklam tabelalarında kullandığımız renkler ve yazı puntoları sayesinde tabelanın konduğu güzergah üzerinden geçen herkesin dikkatini çekmesini amaçlamaktayız. Ayrıca tabelalarımızı tasarlarken siz değerli müşterilerimizin de isteklerine ve taleplerine dikkatimizi veriyor, son tasarımlarımızı bu arzular doğrultusunda gerçekleştiriyoruz. Ayrıca Afyon totem reklam yaptığımız halihazırda birçok firma mevcuttur. Bu firmaların tümüne sayfamızın “referanslarımız” bölümünden de ulaşabilirsiniz.

Afyon Totem Fiyatları

Totem Tabela Yapımı Malzemelerimiz

Afyon totem tabelası yapımında kullanılan malzemelerimizi şöyle sıralayabiliriz:

  • Polietilen ve polimer
  • Poliüretan
  • Polikarbonat
  • Polipropilen
  • Akrilik
  • Termo plastikler
  • Alüminyum kompozit

Afyon reklam tabelalarımız, yapım işleminin tamamlanmasından sonra da PVC kaplanmaktadır. Bu sayede firmamıza yaptırmış olduğunuz Afyon totem tabelalarınız daha uzun yıllar boyunca kullanılmaktadır. Tabelaların hem yaz hem de kış aylarında değişen şartlara daha uzun süre dayanabilmeleri için kullandığımız tüm malzemelerin kaliteli olmasına dikkat ediyoruz. Tabela yapımında kullanılan en önemli maddelerden biri termo- plastiklerdir. Bu madde, sıcak işlendiği zaman kolaylıkla bükülebilir ancak soğuduktan sonra normal plastikten daha dayanıklı hale gelir. Bu malzeme sayesinde tabelalarınızı istediğiniz şekillerde de üretebilmekteyiz.

Totem Tabela Ücretlerimiz

Totem türü üretilecek olan tabela ücretlerimiz, tabelaların hangi konuma yerleştirileceğine ve hangi boyutta üretileceğine göre değişiklik göstermektedir. Bu nedenle de yaptırmak istediğiniz Afyon totem tabela fiyatlarını tabelaların boyutlarını ve ilgili diğer bilgilerini sizden almadan net bir bilgi veremiyoruz. Ancak sayfamızın “iletişim” bölümünde yer alan telefon ve diğer iletişim kanalları üzerinden bizimle iletişim kurarsanız size bilgilendirmekten ve hizmet vermekten memnuniyet duyarız.

Totem Reklamlarımız

Totem tabela üzerine uyguladığımız reklamlar, totem tabela yaptırmak isteyen ve Afyon tabelacı arayan tüm kurumlar için yapılmaktadır. Reklam tabelalarımız üzerinde şirketinizin ismi büyük ve kalın harfler ile yazılır. Varsa ve eğer reklam panonuzda kullanmak istiyorsanız sloganınız da panonun içeriğine şirketimiz tarafından eklenmektedir. Özellikle şehir dışı ve yol kenarlarına koyduğumuz totem reklam panolarımızda logonuza ve tabela konan yere ne kadar uzak bir mesafede olduğunuz bilgilerini de eklemekteyiz. Özellikle yol kenarında ve şehre uzak bir yerde hizmet veren bir şirket sahibi iseniz, bu sayede daha fazla kişiye ulaşma imkanınız da oluşmaktadır. Reklam tabelalarımızda kullandığımız renkler, sizin de arzularınız doğrultusunda olmaktadır. Bu tabelaları yerleştirirken asıl amacımız, tanınmanız olduğu için mümkün olduğunca dikkat çeken renklerden faydalanmaktayız. Totem tabelalarımızın gece de dikkat çekebilmeleri için bazı tabelalarda neon renkleri kullanmayı da tercih ediyoruz.

 

Totem Tabela Tasarımlarımız

Totem türü tabelalarımızın tasarımları, reklamını vermek istediğiniz şirketinizin özelliklerine göre değişiklik gösterebilir. Afyon işyeri tabelası reklamlarımızı genellikle Afyon totem tabela türü üzerinden almaktayız. Totem tabelayı nerede kullanmak istediğinize göre sizlere kullanmanızı önereceğimiz tabela türleri de değişiklik göstermektedir. Totem tabelalar fazla yüksek ve büyük olmaları nedeni ile şehirlerin içine yerleştirilemezler. Bu nedenle şirket olarak bu tabela türünü şehirlerin dışlarında, yol kenarlarında veya hizmet alanı çok büyük olan şirketlerin girişinde kullanmayı tercih etmekteyiz.