Store Perde Baskı

Bender Reklam

Store Perde Baskı

Afyon store baskı ile seçilen manzara, portre, yağlı boya gibi görseller dijital baskı olarak kumaşa uygulanmaktadır. Yüklediğiniz dosyanın çözünürlüğü yüksek ise basılan görsel gözünüzü yormayacak ve net bir şekilde ifade edilecektir. Jaluzi uygulamalarının bir yüzüne dijital baskı yapılmaktadır. Öte yandan jaluzi kumaş çeşitlerinde ise keten, saten, polyester ve blackout olmak üzere farklı kumaş çeşidi bulunmaktadır. Afyon reklam ile İsteğe bağlı olarak store perde numuneleri numune store perde, polyester store perde ve dijital baskılı store perde olarak üretilmektedir. Bu nedenle store perde baskı fiyatları için net bir miktar verilmemektedir

Afyon Baskili Stor Perde 10
Bender Reklam

Store Perde Baskı Referanslarımız

Store Perde Baskı Nedir?

Afyon store baskı ile seçilen manzara, portre, yağlı boya gibi görseller dijital baskı olarak kumaşa uygulanmaktadır. Yüklediğiniz dosyanın çözünürlüğü yüksek ise basılan görsel gözünüzü yormayacak ve net bir şekilde ifade edilecektir. Jaluzi uygulamalarının bir yüzüne dijital baskı yapılmaktadır. Öte yandan jaluzi kumaş çeşitlerinde ise keten, saten, polyester ve blackout olmak üzere farklı kumaş çeşidi bulunmaktadır. Afyon reklam ile İsteğe bağlı olarak store perde numuneleri numune store perde, polyester store perde ve dijital baskılı store perde olarak üretilmektedir. Bu nedenle store perde baskı fiyatları için net bir miktar verilmemektedir.

Store perde fiyatını belirlemek için görsel çekicilik, baskının boyutu gibi unsurların belirlenmesi gerekir. Böylece hem istediğiniz görüntüyü hem de panjuru makul ve uygun fiyatlarla elde etmiş olursunuz. Dekorunuzu tamamlayan logo ve görsellerinizi kurulumu kolay panjurlara yazdırabilirsiniz. Bu aynı zamanda projektör ekranınızın ve arka planınızın ihtiyaçlarını da karşılamanıza olanak tanır. İhtiyacınız olan tek şey dijital baskı ve store perde baskı alanında uzmanların desteği sunulmaktadır.

Store Perde Baskı Modelleri

Günümüzde eski perde alışkanlıklarının neredeyse kökünden değiştiği birçok farklı perde modeli ve perde sistemleri ortaya çıkmıştır. Akıllı perde olarak da adlandırılan motorlu perde sistemlerinden farklı model ve tasarımlara kadar perde alanında birçok yenilik ortaya çıkmıştır. Teknolojideki ilerleme, uzaktan kumanda veya cep telefonları gibi cihazlar geliştikçe store perde, projeksiyon, reklam ve girişimcilik gibi alanlarda da gelişme yaşanmıştır.

Afyon reklam kontrol edilebilir tonlar da model seçenekleri açısından oldukça zenginleşmiştir. Store perdeler, zebralar ve daha birçok model evde, işte, kafe ve restoranlarda hayatın her alanında karşımıza çıkıyor. Oteller veya okullar da bile afyonda store perde kullanımı oldukça yaygındır.

Perdelerin eski modellerinin ve olanaklarının çoktan modasının geçtiği tasarım alanında, günümüzde hemen her tarza ve tarza hitap edebilecek kadar çeşitlilik gösteren özgür ve zarif tasarımlar ortaya çıkmıştır. Bu özgün tasarımlardan biri de dijital baskılı perde modelleridir. Kendiniz ve sevdiklerinizin fotoğrafları da yapılabilen dijital baskılı perdelerde perdelerinize ve ortamınıza renk katabilirsiniz.

Kişiye Özel Store Perde Baskı Modelleri

Perdelerinizin tasarımını ve estetiğini kişiye özel dijital baskı işlemi ile özelleştirebilir, sevdiklerinizin fotoğraflarını veya herhangi bir görseli perdelerinize basabilir, yaşam alanlarınızı daha kişisel ve samimi hale getirebilirsiniz. Afyon reklam kataloglarından şehir, hayvan, yemek veya manzara görsellerinden dilediğinizi kullanabilirsiniz. Seçerek eviniz veya işiniz için özel bir stil oluşturabilirsiniz.

Motorlu panjur sistemleri olarak bilinen kontrollü panjurlarınıza dijital baskı yaptırmak isterseniz Beğendiğiniz tabloyu ve daha fazlasını basmak mümkündür. Günümüzde dekorasyon alanında sıklıkla kullanılsa da reklamcılık alanında da kullanılan store perdeler sayesinde hem şirketi veya marka reklamları yapabilir hem de yaşadığınız ortamı daha renkli bir hale getirebilirsiniz.