Afyon Işıksız Tabela

Afyon Reklam

Işıksız Tabela

Işıksız tabela; bilgilendirme, reklam yapma, tanıtım, yönlendirme ve buna benzer amaçlarla kullanılan bir üründür. Herhangi bir aydınlatma materyaline veya düzeneğine sahip değildir.

Gün ışığında kolaylıkla görülebilir. Ancak geceleyin rahatça fark edilmez. Işıklandırma olmadığı için daha uygun fiyatlıdır.

Öte yandan ışıksız tabela modelleri ışıklı tabelalar gibi göz alıcı bir tasarıma sahip değildir. Daha mütevazı, sade bir görünümü vardır. Geç saatlere kadar hizmet sunmayan firmalar için gayet ideal bir reklam aracıdır.

Isikli Tabela 4
Bender Reklam

Işıklı Tabela Referanslarımız

Işıksız Tabela Avantajları

 • Düşük maliyetlidir.
 • İmâlât süresi kısadır.
 • Dayanıklı, kaliteli ve işlevsel bir reklam ürünüdür. Sağlam bir yapıda tasarlanırsa rubutet ve nem gibi çevresel faktörlerden etkilenmez, kötü hava şartlarına direnç gösterir.
 • Birinci sınıf dayanıklı malzemelerle gerçekleştirilen ışıksız tabela üretimi, firmaların daha fazla potansiyel müşteriye ulaşmasını kolaylaştırır.

Işıksız Tabela Nasıl Yapılır?

Afyon ışıksız tabela imalatı yapan yerler içerisinde ön plana çıkan Bender Reklam’ın üretim süreci anahatlarıyla şu aşamalardan oluşur:

 • Öncelikle ölçü alırız.
 • Daha sonra yer tespiti yaparız. Bu sırada işletmenizin giriş dekoruna dikkat ederiz. Tabelanızın ilk görüş açısı içerisinde olmasına önem veririz.
 • Tabela iskeletini çoğu zaman alüminyum veya demir profilden üretiriz.
 • Hazırladığımız levhayı bu iskelet üzerine monte ederiz.
 • Levhalar; alüminyum, pleksi ve polikarbon gibi malzemelerden yapılır.
 • Levhanın etrafına alüminyum çerçeve takar ve böylece sabit durmasını sağlarız.
 • İstediğiniz logoyu ve yazıları folyo kesim, dijital baskı ve benzeri tekniklerden biriyle tabelanın üzerine işleriz.

Işıksız Tabela Çeşitleri

Afyon ışıksız tabela satışı yapan firmalar arasında kendinden söz ettiren Bender Reklam, ışıksız tabela modelleri alanında ürün yelpazesini geniş tutar.

Trafik tabelası, cephe tabelası, çatı tabelası ve yol tabelası gibi türlere ayrılan bu model, bazen şehir girişlerinde totem tabela olarak karşımıza çıkar.

Hem iç hem dış mekânda kullanıma uygun bu tabelalar uzun ömürlü oluşuyla da avantaj meydana getirir.

En popüler ışıksız tabela çeşitleri şöyle sıralanabilir:

 1. Pleksi tabela
 2. Strafor köpük tabela
 3. Dekota tabela
 4. Krom tabela
 5. Alüminyum tabela
 6. Branda (vinil) germe
 7. Dekoratif tabelalar
 8. Pleksiglas tabela
 9. Kompozit tabela
 10. Ahşap tabela
 11. Plek
 12. Kutu harf tabela
 13. Çatı-kule tabelalar

Tasarım sürecinden üretime, kurulumdan montaja kadar her işlemi aynı özenle gerçekleştiren Afyon Reklam, bütün ürünlerinde uzun vadeli kullanım avantajı sunar.

Yenilikçi teknolojisini ince işçiliğiyle birleştiren Afyon Reklam, marka bilinirliğini artırmak isteyenlerin doğru adresidir. Firmanızın göz kamaştırmasını, akılda kalıcı olmasını ve rakipleriniz arasından kolayca sıyrılmasını istiyorsanız, ihtiyacınız olan ışıksız tabela modeline Afyon Reklam ayrıcalığıyla ulaşabilirsiniz.

Gelişmiş teknik donanımları ve kreatif ekibiyle varlık gösteren firmamız, mükemmel hizmet anlayışını bütün ürünlerinde ortaya koyar. Size de farkımız sayesinde sektörünüzdeki herkesten farklı olmanın tadını çıkarmak kalır.