Paslanmaz Kutu Harf

Bender Reklam

Çatı Tabelası

Çatı tabelası; firmalar için en iyi geleneksel reklam araçlarından biri olup etkileyici görünümüyle potansiyel müşterilerin ilgisini çeker. Fabrikaların, şirketlerin bulundukları bölgede kendilerini öne çıkarmalarını sağlayan çatı tabelaları, kurumsal kimliğin önemli bir parçasını oluşturur.

Yüksek alanlarda, hastanelerde ve otobanlarda sıklıkla kullanılan bu tabelalar uzak mesafelerden rahatlıkla görülebilir. Bu da ilgili işletmenin daha kolay bulunmasını kolaylaştırır.

Çatı tabelası çeşitleri konusunda geniş bir yelpazeye sahip olan Afyon Reklam, bu alandaki beklentilere kusursuz işçiliğiyle cevap verir. Uygun fiyatlandırmanın üstün kaliteyle buluşturulduğu Afyon Reklam, tabela gereksinimlerinin hızlı ve etkin bir şekilde çözüme kavuşturulması için doğru adrestir.

Afyon Cati Tabelasi 3
Bender Reklam

Çatı Tabelası Referanslarımız

Çatı Tabelası Nedir?

Montajı binaların ve diğer yapıların en üst katına yapılan tabelalar ‘çatı tabelası’ adını alır. Tasarım ve montaj bakımından en zorlu tabela çeşitlerinin başında çatı tabelaları gelir.

Görselliğin olduğu kadar konstrüksiyon sisteminin de büyük önem taşıdığı bu tabela çeşitleri, titiz bir üretim süreci gerektirir. Kullanılacak demir ebatları statik rüzgar hesaplamaları doğrultusunda belirlenir.

Harf büyüklükleri de tabela boyutu ile uyumlu olacak biçimde ayarlanır. Bu noktada çoğunlukla fileli alüminyum ya da alüminyum sac ters tava tercih edilir.

Işıklı çatı tabela yapımında ise en az 5 mm glass pleksi kullanılır. Harflerin yapısında bulunan alüminyum malzemeler ve tabelanın iskeletini oluşturan demir ayaklar fırın statik boyalı olmalıdır. Bu, tabelayı paslanmaya karşı korur.

Öte yandan çatı tabelası malzemeleri dijital baskı veya kompozit ürünlerinden de seçilebilir. Dikkat çekmesi ve ilgili firmayı net bir şekilde vurgulaması açısından büyük hacimli olarak tasarlanan bu tabelaların montajı vinç vasıtasıyla gerçekleştirilir.

Açık hava reklamcılığının vazgeçilmez öğelerinden biri olan çatı tabela çeşitleri ile her bütçeye ve her firmanın tarzına uygunluk sağlamayı başarır.

 

Afyon Çatı Tabelası Özellikleri

  • Birinci sınıf kalitede, sağlam malzemelerden üretilir. Dayanıklı bir yapıya sahiptir.
  • Darbelerden, olumsuz hava koşullarından kolayca etkilenmez.
  • Akılda kalıcıdır.
  • İlgi çekici tasarımıyla estetik bir duruş sergiler. Firmaya prestij katar.
  • Dış mimari dekorasyonunu renklendiren çatı tabelaları kurumun renk ve font tercihine uygun bir şekilde tasarlanır. Çatının sağlamlığına ve konumlandırılacağı yerin ölçülerine göre imâl edilen bu tabelalar bina ile kusursuz bir âhenk oluşturur.
  • Özetle çatı tabelaları işlevselliği ve uzun ömürlü kullanım imkânı ile avantaj meydana getirir.

Çatı Tabelası Fiyatları

Çatı tabela fiyat aralığı malzemeye, işçiliğe, tabela boyutlarına ve bina yüksekliğine göre değişir. Montaj işlemi de fiyatın artış göstermesine yol açar.

Çatı Tabela Çeşitleri

Zengin bir çeşitlilik sunan çatı tabela modelleri; yapının büyüklüğüne ve firmanın kurumsal kimlik öğelerine göre istenildiği gibi tasarlanabilir. Işıklı, LED, neon, ışıksız, kutu harf, pleksi taban ve benzeri türlere ayrılan çatı tabelası modelleri, Afyon Reklam bünyesinde profesyonel olarak üretilir.

Tabela kullanımı; firmanızın güven vermesi, profesyonel bir duruş sergilemesi ve güçlü bir imaja sahip olması açısından önem taşır.

Afyon çatı tabela firmaları arasında öne çıkan ajansımız, aradığınız kaliteyi uzman kadrosu ve gelişmiş, güncel teknolojileriyle sunar. Çatı tabelası üretimi için en iyi malzemelerden yararlanan firmamız, montaj işlemini gerçekleştirirken iş güvenliği tedbirlerine uygun hareket eder.

Sizi doğru şekilde temsil edecek, markanızın vizyonunu yansıtacak en iyi çatı tabela tasarımı ve montajı için tercihinizi bizden yana kullanabilirsiniz. Farkımızı işletmenizin mimarisine yansıtarak bulunduğunuz bölgede ve faaliyet gösterdiğiniz sektörde ayrıcalıklı bir konuma gelebilirsiniz.