Afyon Kompozit Oyma Tabela

Bender Reklam

Oyma Tabela

CNC oyma tabela; harflerin CNC cihazlarında basılması yoluyla elde edilen bir reklam ürünüdür. Genellikle iş yerlerinde kullanım alanı bulan CNC tabelalar ışıksız ve ışıklı gibi çeşitlerle karşımıza çıkar.

Kabartmalı bir yapıya sahip olan CNC tabela çeşitleri çoğunlukla; pleksi, decada, compozit, ahşap veya PVC gibi malzemelerden yapılır. Bu malzemelerin üzerine sadece harfler değil, çeşitli semboller ve desenler de rahatlıkla işlenebilir.

CNC makine parkurunda üretilen ve el işçiliği ile özenle şekillendirilen bu tabelalar en etkili reklam türlerinden biri olarak nitelendirilebilir. Hedef kitlenizde iz bırakmak, rakiplerinizden daha iyi görünmek istiyorsanız CNC oyma tabelalar sizin için isabetli bir tercihtir.

Afyon Reklam olarak yola çıktığı günden beri profesyonel tabela hizmetlerinin doğru adresi olan firmamız, CNC tabela modelleri alanında da farkını ortaya koyar. Mükemmeliyetçi anlayışını bütün faaliyetlerine yansıtan firmamız, ihtiyaçlarınıza uygunluk sağlayan ancak beklentilerinizin çok üzerinde gelişmiş çözümler sunmayı hedefler.

20170317 233159 Scaled
Bender Reklam

Cnc Oyma Tabela Referanslarımız

CNC Kesim

‘Router’ kesim diye de bilinen CNC, 'Computer Numeric Control' şeklinde bir açılıma sahiptir. Şekillerin iki yahut üç boyutlu olarak kazınmasına, delinmesine ve kesilmesine imkân tanır.

CNC kesim yöntemi sert materyallerin biçimlendirilmesinde kullanılır. Resimler, materyallerin üzerine CAD ve CAM teknikleri kullanılarak işlenir.

CNC tezgâhı, tabla ve kesim kafasından meydana gelir. Standart sisteme ek olarak; CNC Plazma kesim, CNC Oksijen Kesim, CNC Lazer Kesim ve benzeri çeşitleri de vardır. Parça üretiminden hediyelik eşya yapımına kadar pek çok alanda bu kesim yönteminden faydalanılır.

Yüksek kalite gerektiren hassas işler için modern CNC makinelerinden yardım alan ajansımız, bu alandaki gereksinimleri inovatif teknolojileriyle karşılar.

Oyma Tabela Nedir?

Genelde paslanmaz, alüminyum veya pleksi harflerin oyulmasıyla elde edilen bu ürünler, ‘dekupe tabela’ olarak bilinir. Dekupe işlemi uygulanan yerin altına pleksiglass yapılır ve onun alt bölümüne aydınlatma mekanizması yerleştirilir.

Çok uzaklardan bile kolaylıkla görülebilen bu tabelalar özellikle geceleyin daha dikkat çekicidir.

Afyon CNC Tabela Özellikleri

Bu tabelalarda kullanılan yazı tipleri ve büyüklükleri müşteri talebi doğrultusunda farklılık gösterir. Dileyenler tamamının küçük harf olmasını tercih edebileceği gibi, bazen hepsi büyük harf şeklinde yaptırılır.

Kurumsal yazı stili ile uyumlu olması tabelanın estetik duruşunu güçlendirir. Dayanıklı yapısıyla uzun vadeli kullanım fırsatı sunan oyma CNC tabela, firmaların görünürlüğünü artırarak tanıtım ve reklam faaliyetlerine ivme kazandırır.

Ayrıca bu tabelaların yapısında bulunan pleksi malzemeler, yüksek ışık geçirgenliği sayesinde canlı bir görünüm oluşturur. Arzu ederseniz tabela içerisine LED aydınlatma döşetebilirsiniz. Bu ışık sistemi elektrik tasarrufu noktasında avantaj sunar.

Profesyonel CNC Oyma Tabela Üretimi

Gelişmiş kesme makineleriyle CNC oyma tabela imâlâtı gerçekleştiren firmamız; ajanslar, tabelacılar ve farklı sektörden çeşitli firmalar için ilk tercih durumundadır.

Afyon CNC oyma tabela yapan yerler arasında isminden söz ettiren firmamız, reklam kampanyalarınızın veya projelerinizin en önemli parçası olacak tabela modellerini ustalıkla vücuda getirir.

Malzemenin detaylı işlenmesi ve belirlenen ölçüler dâhilinde titizlikle kesimi firmamızın deneyimli elleri tarafından kusursuz bir şekilde gerçekleştirilir.

Alüminyum plaka, alüminyum kalıp, kompozit, ahşap ve benzeri değişik materyallere yönelik farklı kesim tekniklerini doğru biçimde kullanan ekibimiz, proseslerin hiçbirinde hataya mahâl vermez.

Tüm süreçleri taleplerinize bağlı kalarak ve ayrıntılara dikkat ederek koordine eden Afyon Reklam, ihtiyaçlarınızın etkin, hızlı ve güvenilir çözüm noktasıdır.